O nás

Kontakty

Odkazy

Hlavní stránka


Indiánské oblečení


Patchwork


Galerie Patchworku


Kapsáře


Obchodni
podmínkyKapsář zelený

200x 70 cm
Kapsář se sedmi kapsami na kterých jsou našity dětské nášivky, které lze sundat až dítě povyroste. Kapsář je vyroben ze 100% bavlny vyteplen dutým vláknem. Lze prát v pračce na 40°C. Způsob uchycení na zeď je na suchý zip, který je na kapsáři našit a druhý díl na stěnu je samolepící. Tedy jen přilepíte a máte hotovo, již nemusíte nic vrtat. Máme to vyzkoušené.

Cena: 1.200,- Kč      Již prodáno.
Kapsář žlutý

200x80cm
Kapsář s pěti kapsami na kterých jsou našity dětské nášivky, které lze sundat až dítě povyroste. Kapsář je vyroben ze 100% bavlny vyteplen dutým vláknem. Lze prát v pračce na 40°C. Způsob uchycení na zeď je na suchý zip, který je na kapsáři našit a druhý díl na stěnu je samolepící. Tedy jen přilepíte a máte hotovo, již nemusíte nic vrtat. Máme to vyzkoušené.

Cena: 1.200,- Kč      Již prodáno.


Kapsář růžový s přehozem přes postel

Kapsář-165x65cm přehoz 170x90cm
Kapsář se sedmi kapsami a plstěnými kytičkami pro malé a větší princezny. Kapsář je vyroben ze 100% bavlny vyteplen dutým vláknem. Lze prát v pračce na 40°C. Způsob uchycení na zeď je na suchý zip, který je na kapsáři našit a druhý díl na stěnu je samolepící. Tedy jen přilepíte a máte hotovo, již nemusíte nic vrtat. Máme to vyzkoušené.

Cena: 900,- Kč      Již prodáno.

Přehoz je ušit ze 100% bavlny vyteplen vatelínem, barevně sladěn s kapsářem. V teplejších obdobích lze použít i jako přikrývku

Cena: 590,- Kč      Již prodáno
Kapsář na hřebeny a kosmetiku.

45x60cm
Kapsář má sedm kapsiček a čtyři pytlíčky, které jsou našity přímo na kapsáři a tedy se neztratí. Kapsář je vyroben ze 100% bavlny vyteplen dutým vláknem. Lze prát v pračce na 40°C. Způsob uchycení na zeď nebo na dveře je na suchý zip, který je na kapsáři našit a druhý díl na stěnu je samolepící. Tedy jen přilepíte a máte hotovo, již nemusíte nic vrtat. Máme to vyzkoušené. Malým slečnám stačí k tomu přidělat zrcátko a mají svůj koutek hotový.

Cena: 230,- Kč         Již prodáno
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde